Anasayfa / Avcılık / Av Fişekleri / Av Mevsiminin Zamanı Geldi
Av Mevsiminin Zamanı Geldi

Av Mevsiminin Zamanı Geldi

Kış mevsiminin bir diğer adı aslında tabiri yerinde ise av mevsimidir… Avcılık meraklılarının günden güne artmaya devam etmesiyle yerli üretimden çıkmakta olan ve Makine Kimya Endüstrisi Kurumu tarafından da tescillenen birçok av tüfek modelleri piyasalarda satışa sunulmaktadır. Satın almanın iki türlü yöntemi bulunmaktadır: Bunlardan birincisi bizzat tüfek ve tabanca satışının yapıldığı yerlerden alışveriş yapmak, diğeri ise online internet sitelerindeki alışveriş mağazalarını sipariş ettirmektir.

Hangi yolun kullanılması tercih edilirse edilsin sonuçta av tüfekleri üzerine bilgilendirmelerin yapılması ve ardından av tüfekleri alımına karar verilmesi yararlı olacaktır. Av döneminde özellikle de kara avcılığının vazgeçilmezi olarak kullanılmaya devam edilen tüfekler, yeni modelleriyle daha hızlı hedefine odaklanma ve avını avlayabilme özellikleriyle sunulmaktadır.

Üstelik piyasada av tüfekleri adına başta gelen markalarla satışı yapılmaktadır. Önde gelen av tüfekleri markalarından birisi olma özelliği taşıyan Waltter, Webley&Scott, Armsan gibi tanınmış markalarla av yapmak son derece kolay olmaktadır. Özellikle avcılık mesleğine yeni başlayanlar için önerilen otomatik av tüfekleri sayesinde avların kolaylıkla yakalanmaları sağlanmaktadır.

Av mevsiminin gelmesi av sezonunun açılmasıyla birlikte birçok av meraklısı kara avına çıkmış olmaktadır. Keklik, tavşan gibi en fazla avlanan kara avlarını avlayabilecek olan otomatik av tüfekleri olduğu üzere bunların dışında usta avcılar için tek kırmalı av tüfekleri ve pompalı av tüfekleri de satışa sunulmaktadır.

En yeni av tüfeklerinden birisi olarak piyasaları meşgul etmeye başlayan ve 50 TL’den 5.000 TL’ye kadar uzanan satış rakamıyla dikkati çekmekte olan süper poze av tüfekleriyle avların ustalıkla ele geçmeleri ve böylelikle avcının hünerini sergilemeye fırsat bulabilmesi sağlanmaktadır. Avcılık meraklılarının dışında avcılığı bir meslek haline getirmiş olanlar için de pompalı av tüfekleri üretiminin yapılmasına devam edilerek bu ürünler farklı modellerle satışa sunulmaktadır.

Üstelik tüfeklerle birlikte av fişeklerinin de setler halinde ücretsiz hediye edildiği olanaklardan yararlanarak bu ürünleri elde etmek son derece mümkün olan gelişmelerden birisini oluşturmaktadır. Av mevsiminde ava çıkmak isteyenler için indirim sezonuna özel bu ürünler avcıların istifadesine sunularak şimdiden tükenmeye başlamıştır.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top