Anasayfa / Kamp / Evinizdeki Uyku Gibi
Evinizdeki Uyku Gibi

Evinizdeki Uyku Gibi

Kamp yapmayı çok seviyorsunuz ama oralarda rahat uyuyamadığınız için kampa mı gitmiyorsunuz? Veya zorlu arazi şartlarında çalışıyorsunuz uykunuz geldi uyuyacak rahat ve sıcak bir yer mi yok? Bunlar gibi birçok sebepten dışarda uyumanız gerektiğinde rahat ve huzurlu bir uyku için uyku tulumları tam size göre.

 

Kimisi huzurlu, rahat bir uyku ister kimileri güvenli, sıcak bir uyku ama çoğu zaman bunların hepsini bir arada bulamaz! İşte bu durumda uyku tulumları imdada yetişir. Taşın, toprağın üstünde ya da evinizin balkonunda yatarken battaniye, yorganla uğraşıp ayağım dışarda kaldı, gece üstüm açılmış üşütmüşüm gibi sıkıntıları yaşamak yerine; boyunuza, bedeninize uygun uyku tulumunu seçip güzel ve rahat bir uyku çekmeye ne dersiniz? Yok, ben uğraşamam şimdi onun kurulumuyla uykum geldiğinde olduğum yere sızar yatarım mı dediniz?

 

Evet, çok iyi dediniz yatak hazırlama, yorgan, battaniye arama, çarşaf serme derdi yok. Yapmanız gereken tek şey uyku tulumunu paketinden çıkarıp fermuarını açmak işte kurulumu hazır ve yatağınız sizi bekliyor. Eğer arazi şartlarında böyle bir konforlu uykuya sahipseniz şanslısınız, kendinizi özel hissedebilirsiniz; çünkü evinizin konforunda uyuyorsunuz artık. Hem de arazideki böceklerden, haşerelerden korunak uyuyorsunuz demektir.

Ben kampa gideceğim ama eşimle gideceğim ayrı ayrı yatamayız çok seviyoruz birbirimizi dediniz o zaman çift kişilik uyku tulumları tam size göre. Her şey çok güzel sabaha kadar huzur içinde ve sıcacık uyudunuz, sabah kalkınca yapacağınız şey çok basit tulumu düzgün bir şekilde sararak veya katlayarak kılıfına koymak olacak işte bu kadar… Sadece bir kaç dakika içinde yatağınız toplanmış oldu.

Küçücük bir yer ayırırsanız yeter çünkü fazla yer kaplamaz, yaşam alanınızı daraltmaz. Eğer doğada gezmeyi seviyorsanız ve nerde akşam olursa orda sabah mantığıyla hareket ediyorsanız hafif ve küçük tasarımı ile çantanızın altına veya üstüne bağlayarak seyahatinizde istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. E daha ne duruyorsunuz hayat bu ne zaman nerde işinize yarayacağı bilinmez zevkinize göre bir uyku tulumu alıp arabanızın veya evinizin bir köşesine koyma zamanı gelmedi mi sizce?

 

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top