Anasayfa / Bot ve Motor / Her Bot Sahibinin İşine Yarayacak Aksesuarlar
Her Bot Sahibinin İşine Yarayacak Aksesuarlar

Her Bot Sahibinin İşine Yarayacak Aksesuarlar

Bot sahiplerinin kullanabileceği işlevsel aksesuarlar, kullanımları ve maliyetlerinden söz etmek istersek, sahip olunması gereken en öncelikli aksesuar tentedir. Çoğunluğun botu yaz günlerinde kullanacağını düşünürsek tente Güneş ışınlarından korunmak için vazgeçilmez bir araç olacaktır. Bot tenteleri dayanıklı olmaları açısından alüminyum borulardan oluşup gayet hafiftirler. Önden bir arkadan ise iki kayışla bota bağlanabilen tenteler basit yapıda olup, tuzlu / tatlı suya ve Güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır.

 

Bot aksesuarları denince akla gelen bir diğer kullanışlı eşya ise taşınabilir pompalardır. El ya da ayak kuvvetiyle kullanılabilen manuel pompalar çok zahmetli olmasa bile kaslarınızı ısıtmaya hayli yetecek zorlukta oldukları için elektrikli / akülü pompalar tercih konusu olabilir. Gereksiz zaman ve enerji kaybetmek istemeyenlerin tercihi olabilecek pompaları çeşitli internet sitelerinden temin etmek mümkün.

 

Bot aksesuarları kapsamında değerlendirebileceğimiz bir başka eşya da bot taşıma tekerlekleridir. Eğer ki botunuzu kullanırken bir ya da iki kişi olacaksanız ki daha fazlasını taşıyabilen botlar da daha fazla kütleye sahiptirler; botu karadan taşımak / sürüklemekte ilk zorluğu çekecek sonrasında botu denize indirmek için ise daha da fazla çaba göstereceksiniz. Yine botunuzu garajda değil de açık alanda bekletecekseniz botunuzu Güneş ışığı, rüzgâr vb. zarar verebilecek etkilerden korumak için yine aynı şekilde tentelerden yararlanabilirsiniz.

 

Bu tenteleri rahatça kurabilmek ve sabitleyebilmek için de bu amaca uygun klipsler kullanılabilir. Botlarınız için inceleyip yararlanabileceğiniz diğer aksesuarları özetlemek gerekirse: ön çeki halkası, hava vanası, yan D halkası, emniyet ipi, yan koruma tamponu, oturak, kürek bağlantısı, kürek tutucu, metal etiket, taşıma kolu, iç ayna, dış ayna, ayna bağlantısı, taban, arka tüp konisi, tahliye tapası. Bot kullanımı için gerekli aksesuar ve yedek parçaları böyle özetlemiş olduk. Hepinize nice mutlu seferler.

Bot aksesuarlarını incelemek için linke tıklayınız: http://balikmarketim.com/bot-aksesuarlari

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top