Anasayfa / Avcılık / Karada, Havada Ve Denizde Avcılık
Karada, Havada Ve Denizde Avcılık

Karada, Havada Ve Denizde Avcılık

Avcılık hem meslek hem de hobi olarak icra edilen eğlenceli ve deneyim gerektiren bir uğraştır. Avcılığı ve av malzemelerini üç kısımda değerlendirebilirsiniz. Bunlar; kara avı, deniz yani balık avı ve hava avcılığıdır.

KARA AVI

Kara avında en önemli malzeme kamuflaj malzemeleridir. Büyük dikkat ve özen gerektiren kara avında doğayla bütün görünmenin avantajı, avınızın sizden kaçmasını engeller. Kamuflaj malzemeleri içerisinde giyim, ayakkabı, şapka, bere, maske ya da başlık gibi aksesuarlar seçeneklerde sunulur. Gizlenme ağları, mühre ve gümeler, düdük, kara avı çantaları kategorinin en önemli başlıklarındandır.

Fişeklikler üç tipte sunulur. Çantalı fişeklikler, dipçik fişeklikler ve bel tipi fişekliklerden oluşmaktadır. Kara avı av malzemeleri içeriğinde el feneri, projeksiyon ve kafa fenerleri aydınlatma kategorisinin öne çıkanlarındandır. Köpek eğitimi aksesuarları, optik, dürbün yanı sıra av icraatının en önemli parçası tüfekler gelmektedir. Av tüfekleri yarı otomatik tüfekler, süper poze tüfekler, otomatik tüfekler, kuru sıkı, pompalı tüfekler ve çifte av tüfeklerinden oluşmaktadır.

HAVA AVI

Avlanma mevsimi dâhilinde ve belirli cinslerin avında kullanılan tüfekler, aırsoft silahlar, atıcılık silahları, ses tabancası, atış gözlükleri, okçuluk malzemeleri, saçma ve bilyeler, kafes ve taşıma çantalarını içermektedir. El dürbünleri, tüfek dürbünleri, Navigasyon cihazları, nişangah, aydınlatma gereçleri, mesafe ölçer, kamp çadırları ve kamp malzemeleri, gsm/gsp tasmalar, aksiyon kamerası, pusula ve tüm atıcılık malzemeleri av malzemeleri kuş, kanatlı ya da hava avcılığında gerekli ürünlerdendir.

DENİZ AVI

Balık avı kategorisi olarak da adlandırılan bu grupta olta takımları, misina, ağ, balık avı aksesuarları, yemleme ekipmanları, kepçe ve livarlar, kamış tutucular, sehpa, alarm, ziller, ışıklı ziller, fırdöndü, klipsler, çelik bedenler, çapari ve köstekler, olta iğneleri, kurşunlar, şamandıra ve stoperler bulunmaktadır. Nehir, göl, deniz hatta okyanus balık avlarında tüm malzemeleri bulabilir kamp ve av malzemeleriyle hobi zenginliğinizi artırabilirsiniz.

Ayrıca şişme bot, motor, tekne ve yat malzemeleri, aksesuarlarını bulabilir, kano ve balık bulucu ürünleriyle de işlerinizi keyifli hale getirebilirsiniz. Outdoor ürünlerde çadır, uyku tulumu, şişme yatak ve tüm av, kamp gereçlerini, hazır setleri temin edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top